top of page
DSC06098.jpg

Merhaba

Benim ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.cuneytevren.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Öz Geçmiş

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde 1991 yılında tamamladı. Aynı yıl İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başladığı psikiyatri uzmanlık eğitimini 1996 yılında bitirdi. 

 

Aynı hastanede 1996 yılında Alkol Madde Araştırma, Tedavi ve Eğitim Merkezi’nde (AMATEM) başasistan olarak çalışmaya başladı.

Psikiyatri uzmanı olarak 1997-1998 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) Haydarpaşa Eğitim Hastanesi, Psikiyatri Kliniği’nde çalıştı.

Askerlik görevi sonrası tekrar AMATEM’de başasistan olarak çalışmaya başladı ve 2006 yılında doçent, 2012 yılında ise Eğitim Görevlisi oldu. Son 12 yıl AMATEM’in sorumluluğunu yürüttükten sonra, 2021 yılı Eylül ayında kendi psikiyatri merkezini kurmak üzere hastaneden ayrıldı. Halen İstanbul Gelişim Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nde Profesör öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

 

Başlıca ilgi alanları bağımlılık psikiyatrisi (alkol, madde ve sigara bağımlılığı, kumar, internet, oyun oynama bozukluğu ve diğer davranışsal bağımlılıklar), dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, travmayla ilişkili bozukluklar, obsesif kompulsif bozukluk, kişilik bozuklukları, depresyon, anksiyete bozuklukları, psikotik bozukluklar ve duygudurum bozukluklarıdır.

bottom of page